EAS

(372) 519 44 111

Meist

Trükikoda Agrata Print OÜ, mis asutati 2016. aastal, ühendas oma logo alla innustunud ja asjahuvilised inimesed, kes tegelevad armastatud alaga. Agrata Print kollektiiv omab töökogemust Tallinna trükikodades ja Eesti massimeedia sfääris juba üle 14 aasta.


Päevast päeva avame enda jaoks uusi horisonte ja võimalusi, mis on meie ja Teie koostöö sujumiseks vajalikud ning tulemust andvad.

AGRATA PRINT see on:

Toetus

Sageli ei ole kliendil ettekujutlust korrektsest ja trükiks sobilikust failist ja selle loomine võib näida keerulise ülesandena. Sellistel juhtudel oleme alati valmis abistama konsultatsiooni näol või viimistlema teie materjale enne trükki.

 

Disain

Vaatamata sellele, et Agrata Print põhitegevusala on digitaalne trükk, on meie meeskond valmis tagama disaini visiitkaartidele, flaieritele, brošüüridele ja plakatitele. Samuti oleme valmis keerulisemateks töödeks nagu näiteks firmalogo loomine.

 

Kiirus

Digitaalses trükis on põhiline kiirus, mille tagab eelkõige trükikoja meeskonna tehniline harmoonia, tehnikahooldusega tegelejad partnerfirmast ja loomulikult seadmed. Meie firma tehniliseks aluseks on seadmed digitaalse trüki juhtivalt firmalt XEROX.

 

Kvaliteet

Omades professionaalset meeskonda ja suure tootlikkusega masinaid- proovime alati tagada maksimaalse kvaliteediga tulemuse.

 

Areng

Jälgime tehnika ja tehnoloogia arengut trükinduses. Me ei jäta tähelepanuta uusi ja moodsaid tendentse materjalide rikkalikus valikus, trüki ja disaini tarvis.

 

Täpsus

Esmajärguliselt kiiruse ja kvaliteediga, soovime ära märkida täpsust. Ilmselt ongi see Agrata Print töö põhiprintsiibiks.